×
خانه » محصول » دوره آموزشی نرم افزار origin pro 2018

دوره آموزشی نرم افزار origin pro 2018

 • 12 دانشجو
 • سطح دوره : مقدماتی تا پیشرفته
 • نوع دوره : دانلودی
 • شامل 2 جلسه
 • 360 دقیقه آموزش
 • 15,000 تومان

  Origin pro بسته ای قدرتمند و دارای امکانات کامل برای تجزیه و تحلیل داده های علمی است. در واقع Origin pro ابزاری است که پردازش توابع ریاضی و آماری و همچنین رسم نمودارهای این توابع را به خوبی ابزارهای توسعه یافته در یک نرم افزار تخصصی ریاضیات و یا نرم افزار مصورسازی داده ها، انجام می دهد.
  Microlab Origin pro می تواند با بسته های نرم افزاری شناخته شده نظیر MathCAD و Mathematica به رقابت بپردازد. در این نرم افزار استاندارد موجود در بسیاری از آزمایشگاههای تحقیقاتی در نظر گرفته شده است. عملیات یکپارچه سازی در Origin Pro با سیستم های جمع آوری داده ها مانند LabView، DasyLab، LabWindows انجام می شود و این برنامه می تواند جایگزینی کامل برای عملکردها و قابلیت های EXCEL باشد.

  Origin pro

  نرم افزاری کاربردی و با استفاده آسان است که امکاناتی را برای تجزیه و تحلیل داده ها و همچنین رسم و انتشار نمودارهای با کیفیت را ایجاد می کند و برنامه ای مناسب برای دانشمندان و مهندسان به شمار می آید. Origin pro امکاناتی نظیر peak-analysis منحصربه فرد، قابلیت های curve-fitting، بیش از ۶۰ نوع نمودار قابل تنظیم و قالب های تجزیه و تحلیل را در چارچوب یک محیط کاری یکپارچه برای شما فراهم می کند. Origin Pro تمامی ویژگی های Origin  را به علاوه امکانات اضافی دیگری نظیر چندین آزمون غیر پارامتری، اندازه گیری های تکراری ANOVA، پیک اتصالات، اتصالات سطح ۳D، پردازش تصویر و پردازش سیگنال، را به شما ارائه می دهد.

  این دوره در 360 ساعت فیلم ضبط شده توسط انجمن علمی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه یزد با تدریس مهندس امید ملک احمدی تهیه شده است.

  پس تکمیل ثبت نام لینکی جهت دانلود و استفاده از این فیلم ها در اختیار شما قرار میگیرد.

  برای هرگونه سوال و ابهام میتوانید از فرم تماس با ما مشکلات را با ما در میان بگذارید.

   

  تماس با ما

  برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید