×
خانه » محصول » دوره آموزشی نرم افزار پاورپوینت

دوره آموزشی نرم افزار پاورپوینت

 • 0 دانشجو
 • سطح دوره : مقدماتی
 • نوع دوره : دانلودی
 • شامل 2 جلسه
 • 190 دقیقه آموزش
 • 10,000 تومان

  پاورپوینت PowerPoint نرم افزاری ساده و کارآمد برای ساخت برنامه های چندرسانه ای کوچک (مانند کاتالوگهای الکترونیکی و برنامه های اطلاع رسانی ساده) است. معمولاً بیشترین مورد استفاده از پاور پوینت در مورد ساخت سیستم تصویری قابل نمایش در سمینارها و جلسات مهم میباشد. وجود الگوهای از پیش آماده شده، موجب میگردد که در سریعترین زمان به بهترین نتیجه دست یابید.

  یکی از آسانترین و جذابترین روش‌های آموزشی، استفاده از اسلایدهای آموزشی پاور پوینت است. با توجه به آسان بودن استفاده از این اسلایدها که عمدتا تنها با یک کلیک ساده امکان پذیر است. محیط رنگی و قابلیت افزودن عکس، جدول، نمودار، کلیپ آرت، صدا و ویدئو باعث جذابیت کار و تفهیم بهتر مطالب برای مخاطبان می‌شود.

  از آنجایی که یکی از مشکلات آموزش در ایران، نداشتن جذابیتهای لازم، نیاز به برنامه های پشتیبانی کننده فراوان و حجم بالای فایل‌ها با توجه به سرعت پایین اینترنت در ایران است، اسلایدهای آموزشی پاورپوینت به منظور رفع این کاستی ها می تواند بسیار مفید باشد، بطوریکه برای استفاده از پاورپوینت به هیچ برنامه پشتیبانی کننده ای احتیاج نیست، کوتاه است و روشهای انتشار آن نیز آسان و امکان پذیرند.

  همچنین بکارگیری اسلایدهای آموزشی پاورپوینت از آنجایی که با بازگو کردن مفاهیم به زبان ساده دنبال می شود تنها محدود به مخاطبان خاص نبوده و همه گروههای اجتماعی و عموم کاربران اینترنتی را تحت پوشش قرار می دهد

  این دوره در 190 ساعت فیلم ضبط شده توسط انجمن علمی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه یزد با تدریس مهندس امید ملک احمدی تهیه شده است.

  پس تکمیل ثبت نام لینکی جهت دانلود و استفاده از این فیلم ها در اختیار شما قرار میگیرد.

  برای هرگونه سوال و ابهام میتوانید از فرم تماس با ما مشکلات را با ما در میان بگذارید.

   

  تماس با ما

  برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید